english پارسی
 

 

پایلوت پلانت های آزمایشگاهی

پایلوت پلنت های آزمایشگاهیمحاسبه ، طراحی و ساخت انواع پایلوت پلنتهای آزمایشگاهی در ظرفیتهای مختلف از 1 کیلوگرم تا 200 کیلوگرم بصورت کامل با کلیه تجهیزات شامل راکتور جاکت دار، مبدل حرارتی ، بلندر، سپراتور ، سیستم خلاء، کولینگ تاور، سیستم روغن داغ و نصب شده بر روی شاسی برای استفاده در تولید انوع رزینهای آب پایه یا رزینهای حلالی ، و مواد شیمیائی فرموله مختلف ساخته می شوند. در تولید هر نوع ماده شیمیائی فرموله خصوصا انواع رزینهای حلالی یا آب پایه ، لاک ها و رنگها ، شروع تولید فرمول جدید بایستی در یک واحد آزمایشگاهی کوچک ولی کاملا مشابه با واحد صنعتی انجام گردد تا از تلف شدن مواد اولیه گران قیمت جلوگیری شده و در وقت و هزینه صرفه جویی گردد.
از طرفی اعمال هرگونه تغییر در مشخصات فیزیکی یا شیمیائی محصول بسته به سفارش مشتری ، نیازمند این واحدهای پایلوت پلنت آزمایشگاهی است. طراحی و محاسبات ساخت هر واحد پایلوت پلنت با در نظر گرفتن ملاحظات فنی مربوط به کوچک کردن به مقیاس (Scale Down)، انجام می شود. وجود یک واحد تولید ی در مقیاس آزمایشگاهی – پایلوت پلنت – یکی از مهمترین ارکان یک واحد تولید مواد شیمیائی فرمولاسیونی می باشد و بنابراین طراحی و ساخت دقیق اینگونه پایلوت پلنت ها تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت تولید و همچنین جلوگیری از تلفات مواد اولیه و انرژی و البته تلفات هزینه ای برای اینگونه تولید کنندگان مواد شیمیائی دارد . از طرفی انجام هرگونه تحقیقات در خصوص تولید مواد شیمیائی جدید یا ارتقای کیفیت و اصلاح تولید مواد شیمیائی فرموله مستلزم داشتن یک واحد پایلوت پلنت مناسب و با کیفیت می باشد.
گروه مهندسی طرح و ساخت آرین صنعت با تجربه زیاد در این خصوص توانسته است بهترین و کاملترین واحدهای آزمایشگاهی پایلوت پلنت را در سطح کشور تولید کرده و در اختیار صنایع تولید کننده مواد شیمیائی و رزین سازان مختلف قرار دهد.

 

 
فهرست محصولات فهرست پروژه ها

Copyright © 2013 Arianeg.com | Designed and Powered by Afrazin.com